Термінали порту Чорноморськ на Одещині передадуть у концесію

Термінали порту Чорноморськ готують до передання у концесію. Про це повідомили у Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Передати у концесію планують перший, контейнерний та п’ятий термінали.

Процес розпочався ще до повномасштабного вторгнення, наразі його відновлюють. Перший етап передбачає розробку технічно-економічного обґрунтування, далі планують проведення конкурсу серед охочих отримати в концесію термінали.

«Задача майбутнього інвестора – ефективно управляти терміналами морського порту Чорноморськ та розвивати їх. Що дасть концесія державі? Україна щороку отримуватиме концесійний внесок та стабільні надходження податків до бюджету. Приватне партнерство призведе до значних інвестицій, дозволить оптимізувати логістику перевезень та підвищить якість надання послуг», – наголосив міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

До речі, 20 жовтня 2021 року в порту Чорноморська встановили рекорд з обробки судна. Розвантажували автомобілі – фото. 31 січня 2022 року порт Чорноморська виявився переповнений іномарками з Кореї через нові тарифи розмитнення – фото. 3 лютого Держмитниця знизила ціни на розмитнення автомобілів із Кореї, що розвантажило порт Чорноморська.

Джерело

Автор записи: odessabiz

Добавить комментарий