Аграрії вже отримали більш ніж 20 млрд. грн. кредитів у 2023 році

Станом на 23 березня за 2023 рік понад 5 тис. аграріїв отримали кредитів на суму 20,149 млрд. грн., у тому числі за програмою «Доступні кредити 5-7-9» – 11,054 млрд. грн.

7, 357 млрд. грн. були залучено під державні гарантії на портфельній основі.

Найбільший обсяг кредитів отримали аграрії таких регіонів:
Київщини (6,3 млрд. грн.),
Вінниччини (2,7 млрд. грн.),
Кіровоградщини (1,4 млрд. грн.),
Одещини (1,3 млрд. грн.),
Дніпропетровщини (1,3 млрд. грн.).

Аграрії можуть отримати кредит у розмірі до 90 млн. грн. У межах програми «Доступні кредити 5-7-9» кредитування надається під 5-9% річних, залежно від категорії кредиту та суб’єкта підприємництва.

Найбільше кредитів аграріям видали «Креді Агріколь Банк», «ПриватБанк», «Ощадбанк», «ПУМБ», «Прокредит Банк», «Райффайзен Банк», «ОТП Банк», «Укргазбанк», «Укрексімбанк».

На сьогодні за Державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%» Фонд розвитку підприємництва (ФРП) уклав угоди про співробітництво з 42 банками.

З умовами участі в програмах та переліком уповноважених банків можна ознайомитись за посиланням.

Нагадаємо, Уряд погодив продовження строку, протягом якого сільгосптоваровиробники матимуть можливість отримати фінансову підтримку для посівної кампанії, у тому числі, з можливістю пролонгації раніше виданих кредитів для посівних робіт за умови погашення представниками великого та середнього агробізнесу до 25% отриманого кредиту, а також вони зможуть отримати державні гарантії для часткового виконання боргових зобов’язань за такими кредитами.

Джерело

Автор записи: odessabiz

Добавить комментарий