«ПриватБанк» попереджає про нову схему шахраїв в Україні: як не стати жертвою

В Україні почала працювати нова схема шахраїв через «ПриватБанк». При.

Так, як повідомляє прес-служба «ПриватБанку» у соцмережі Facebook, шахраї пропонують неправдиві допомоги від Європейського Союзу.

Аферисти працюють у Telegram-каналах із заміною номера, які на вигляд нагадують канали банків та міжнародних організацій. На цих каналах публікують пропозиції надання допомоги від країн ЄС. Для отримання коштів — необхідно надати пін-код картки, CVV, інакше — погрожують заблокувати рахунки.

«Хотіли отримати допомогу, а втратили останні гроші на картці. На жаль, це не рідкісний випадок, адже навіть у цей час шахраї намагаються обдурити довірливих клієнтів банку», — повідомляє прес-служба банку.

У «ПриватБанку» закликали громадян дотримуватися таких правил безпеки:

нікому не повідомляти термін дії картки, CVV-код, паролі та PIN-коди,

не переходити за різними підозрілими посиланнями.

«Варто пам’ятати, що безпечні сайти завжди мають значок замку біля адреси, тоді як на шахрайських – відсутній», — наголосили у банку.

Раніше у ПриватБанку розказували про аферистів, які під виглядом виплат українцям від ООН, ЄС, ПриватБанку, «Дії» і навіть НАТО пропонують клієнтам перейти за посиланням на фішинговий сайт та пройти опитування (заповнити персональні дані й дані банківських карток) для отримання допомоги.

Будьте уважними!

Автор записи: odessabiz

Добавить комментарий