Реєстрація на тренінги з політичної участі та лідерства жінок

Готові вийти за межі звичного й впливати на зміни?

До 26 вересня долучайтеся до ініціативи SHE LEADS UKRAINE – унікальної програми з розбудови політичної участі та лідерства жінок в Україні!

ООН Жінки, у партнерстві з громадськими організаціями «Жіночий консорціум України» та «Бюро гендерних стратегій і бюджетування», оголошує відбір учасниць на серію тренінгів. Про це повідомляє Громадський простір.

Методологія програми, успішно випробувана у багатьох країнах світу, вперше реалізується в Україні. Подібні тренінги вже відбулися в низці регіонів, а тепер до участі запрошуються жінки з південних, північних, східних та центральних областей України.
Мета – посилити роль жінок у прийнятті рішень на всіх рівнях.

Хто може долучитися?

Ми шукаємо активних, амбітних і вмотивованих жінок, які прагнуть змін у своїх громадах і країні, готові діяти, брати ініціативу та вести за собою інших.

За принципом «не залишити нікого осторонь» запрошуємо представниць різних спільнот:

  •  національних та етнічних меншин,
  •  ЛГБТКІ+,
  •  жінок з інвалідністю,
  •  ветеранок.

Що очікує на учасниць?

Три дні інтенсивної роботи, натхнення та практики.

Знання про трансформаційне лідерство, комунікації, взаємодію з виборцями, фандрейзинг і фінансове планування, а також ведення кампаній.

Відверті дискусії про бар’єри, з якими стикаються жінки в політиці.

Нові знайомства та мережування з лідерками вашого регіону.

📅 Тренінги проходитимуть у жовтні та листопаді 2025 року.

Умови участі

✅ Харчування забезпечується організаторами.
✅ Для частини учасниць можливе надання проживання та компенсація витрат на проїзд.

Зареєструватися можна тут: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScGVuDkNetX8WUeotyJ0_2GOMvUH7hJXSZP7Wa8L1Jx7wzLNQ/viewform

Маєте питання? Пишіть на: anna_karmazina@proton.me

Ярина Русинська

Автор записи: odessabiz

Добавить комментарий