Онлайн-тренінг «Відпустка – не для відпочинку. Як тоді відпочивати?»

9 вересня відбудеться онлайн-тренінг із кандидатом біологічних наук, співзасновником «Змінотворців» та викладачем Києво-Могилянської бізнес-школи Петром Чорноморцем. Про це повідомляє Громадський простір.

 Тема зустрічі – «Відпустка – не для відпочинку. Як тоді відпочивати?».

📌 Час проведення: 15:00–16:30
📌 Формат: онлайн (платформа Zoom)

Під час тренінгу учасники дізнаються:

  •  що означає «втомлений нейрон» і як мозок сигналізує про втому;
  •  у чому різниця між емоційною втомою, відчуттям втоми та накопиченням непрожитих емоцій;
  •  які наслідки має продовження роботи у стані виснаження.

Захід буде корисним для громадських діячів, активістів, волонтерів та всіх, хто цікавиться темою збереження власних ресурсів. Це не лише лекція, а й поєднання нейробіологічних знань із практичними порадами та відвертою розмовою про втому, вигорання й відновлення.

Для участі необхідна попередня реєстрація. Після підтвердження на електронну пошту буде надіслано посилання на захід.

Організатор – Громадська спілка «Мережа хабів громадянського суспільства України» за підтримки проєкту «Зміцнення громадянського суспільства в країнах Східного партнерства», що фінансується урядом Німеччини спільно з Європейським Союзом та впроваджується GIZ.

Ярина Русинська

Автор записи: odessabiz

Добавить комментарий