Ізмаїл продовжує реалізацію транскордонного проєкту з боротьби з організованною злочинністю

Виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради у якості Бенефіціара 1 і при партнерстві з муніципалітетом румунського міста Тулча (Головний бенефіціар), поліцейським інспекторатом румунського повіту Тулча (Бенефіціар 2) та Головним управлінням Національної поліції України в Одеській області (Бенефіціар З) продовжує реалізацію проєкту «CBC-SAFETY — Попередження та боротьба з організованою злочинністю і поліцейське співробітництво через транскордонні центри на кордоні Румунія-Україна», Код EMS ENI 1HARD/4.3/2, в рамках Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014-2020, що фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства і спів-фінансується країнами-учасницями Програми.

Як повідомив заступник ізмаїльського міського голови, менеджер проєкту Сергій Лузанов, проєктом передбачено створення в місті Ізмаїл Одеської області Транскордонного центру співпраці, для чого проводиться капітальний ремонт будівлі за адресою: вул.Соборна, 38. Роботи передбачають створення безпечного середовища з відповідним укриттям, а також повну реновацію будівлі.

Ще одним важливим індикатором цього проєкту є впровадження сучасних технологій системи вуличного відеоспостереження в цілодобовому режимі. В місті Ізмаїлі за рахунок коштів Європейського Союзу встановлено три десятки новітніх камер, які мають функції розпізнавання людських облич та державних автомобільних знаків. Подібна система надасть можливість оперативного реагування на ситуацію дорожнього руху та проведення заходів щодо запобігання злочинним проявам.

«Головною метою проєкту є підвищення безпеки та рівня довіри громадян в Румунії та в Україні через підвищення ефективності співпраці між поліцейськими структурами Румунії та України у запобіганні та боротьбі з транскордонною організованою злочинністю», — підкреслив Сергій Лузанов.

Роботи продовжуються.

Ірина Королькова

Автор записи: odessabiz

Добавить комментарий